ma:
holnap:
Kölcsey emlékház, Álmosd
Hajdúnánási gyógyfürdő
Vekeri-tó
Hortobágyi Hídi vásár
Atalanta lepke fűzbarkán
Herpályi templomrom
Bojt tájház
Hortobágyi kilenclyukú híd
Kapitális fogás Látóképen
Káposztás Napok
Vadászat Berettyóújfalu térségében
Nádudvari fekete kerámia
Skip Navigation Links
További hírek innen: Események, rendezvények
2017.04.25
Hajdúszoboszlói a legeredményesebb megyei csapat az OSZKTV döntőjében

Az Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny döntőit rendezték Debrecenben, a DSZC Beregszászi Pál Szakközépiskolája és Szakiskolája épületében 2017. április 22-én. A három kategóriában, vagyis a humán, a reál és az úgynevezett komplex területen is hirdettek győzteseket, helyezetteket, valamint az arra érdemeseknek különdíjakat adtak át. Az ünnepi eseményen Tasi Sándor, a Hajdú-Bihar megyei Önkormányzat alelnöke  gratulált a legjobban teljesítő középiskolás diákoknak és a vetélkedő kiemelkedő voltát méltatta - ő adta át a humán kategória díjait is.

A Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat mindhárom tantárgycsoportban különdíjat ajánlott fel a legjobb megyei, illetve megyei versenyző hiányában az eredményhirdetésen jelen lévő, legjobb eredményt elérő versenyzőnek. ennek megfelelően különdíjban részesült:

- a Baradács Anita, Szabó Zsolt, Török Kitti összetételű csapat (Berettyóújfalui SZC Bocskai István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Hajdúszoboszló);

- Hóbor Péter (Szombathelyi Műszaki SZC Rázsó Imre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Körmend);

- Simon Krisztián (Zalaegerszegi SZC Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Zalaegerszeg).

KÉPGALÉRIA IDE kattintva érhető el!





Végeredmény (csak az első 3 helyezett):


Humán:

1. Simon Krisztián (Zalaegerszegi SZC Báthory István Szakgimnáziuma és
Szakközépiskolája);

2. Szabó Gergő (Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma);

3. Kocsis Dániel (KOLPING Nagyváthy János Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola) - Csurgó

Komplex:

1. Géczi Mercédesz, Jancsó Luca Csenge, Pripkó Gabriella (Magyar Máltai Szeretetszolgálat Károly Róbert Középiskola) - Gyöngyös;

2. Matesán Veronika, Erdélyi Hajnalka, Kiss Evelin (Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégium) - Bábolna;

3. Cser Krisztián Ádám, Flórek Viktor, Molnár Norbert (Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája)

A legjobb Hajdú-Bihar megyei csapat a 7. helyen végzett Török Kitti, Szabó Zsolt, Baradács Anita trió (Berettyóújfalui SZC Bocskai István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) - Hajdúszoboszló

Reál:

1. Németh Milán Péter (Szombathelyi Műszaki SZC Puskás Tivadar Fém- és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma);

2. Hóbor Péter (Szombathelyi Műszaki SZC Rázsó Imre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája) - Körmend;

3. Felegyi Dominik (Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)


A döntő minden résztvevőjének oklevelet, intézményüknek emléklapot adtak át, illetve valamennyi versenyzőt és felkészítőjét tárgyjutalomban is részesítették. A döntő megrendezéséhez, illetve a versenyzők és felkészítőik jutalmazásához az alábbi támogatók járultak hozzá:

- Bosch Rexroth Kft. (Budapest)

- Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata (Debrecen)

- Debreceni Szakképzési Centrum (Debrecen)

- Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (Debrecen)

- Emberi Erőforrás Támogatáskezelő (Budapest)

- Emberi Erőforrások Minisztériuma (Budapest)

- Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata (Debrecen)

- Litográfia Nyomda (Debrecen)

- Nemzeti Tehetség Program (Budapest)

- Suliszerviz Oktatási és Szakértői Iroda Kft. (Debrecen)

- Suliszerviz Pedagógiai Intézet (Debrecen)

A verseny végeredményét IDE KATTINTVA,az egyéb hasznos információkat IDE KATTINTVA érheti el az olvasó.