Összefogtak a monostorpályiak
2025. július 12-én, szombaton tartották meg az első Összefogás Napját Monostorpályiban.
A közösségi rendezvény nemcsak a település életében jelentett mérföldkövet, hanem az összefogás erejéről is tanúbizonyságot tett: számos helyi vállalkozó és önkéntes csatlakozott a szervezéshez és lebonyolításhoz.
Az egész napos programkavalkád a helyiek mellett a környező településekről is vonzott látogatókat. A programok között szerepelt motoros felvonulás, főzőverseny, VR sátor, népi játszóház, gyermekkoncertek, airsoft lövészet, lovagoltatás, és természetesen számos színpadi fellépő gondoskodott a jó hangulatról, a szórakozás egészen éjfélig tartott.
Az esemény nem csupán szórakoztató programokat kínált, hanem megerősítette azt is, amit a monostorpályiak már jól tudnak: együtt minden lehetséges.









Fotók: Kondor Ernő – Facebook