A TOP Plusz közel 700 millió forintos támogatásából Hajdúböszörményben 17 utca újult meg, összesen 6,6 kilométer hosszan.
A beruházás 2026. június 23-i ünnepélyes átadóján Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzata képviseletében Bulcsu László alelnök vett részt.
hirek_categories: Események, rendezvények hirek_categories: Felhívás hirek_categories: Közérdekű közlemények hirek_categories: Önkormányzat hirek_categories: Választás post_categories: Események, rendezvények post_categories: Hírek