Egészségügyi ismereteket fejlesztő kvízjátékok Bárándon
2026. június 17-én Bárándon, a Támasz Szociális Alapszolgáltatási Központban rendezték meg az „Egészségügyi ismereteket fejlesztő kvízjátékok” elnevezésű időseket célzó programot.
Az eseményen részt vett Pajna Zoltán, a Hajdú-Bihar Vármegyei Közgyűlés elnöke és Dr. Kovács Miklós, Báránd polgármestere is.
A délutáni, ingyenes rendezvény a vármegyei önkormányzat és a Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány konzorciumi partnerségében valósult meg.
A projekt az Európai Unió támogatásával, a magyar állam társfinanszírozásával valósult meg.





