Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján Debrecenben
2026. június 4-én, a nemzeti összetartozás napja és a trianoni békediktátum 106. évfordulója alkalmából ünnepélyes megemlékezést és koszorúzást tartottak Debrecenben, a Bem téren. A városi és vármegyei megemlékezők közösen tisztelegtek a történelmi Magyarország emléke, valamint a határokon átívelő nemzeti egység előtt.
A Bem téri emlékműnél Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzatának képviseletében Bulcsu László alelnök helyezte el a megemlékezés koszorúját