Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján Debrecenben

2026. június 4-én, a nemzeti összetartozás napja és a trianoni békediktátum 106. évfordulója alkalmából ünnepélyes megemlékezést és koszorúzást tartottak Debrecenben, a Bem téren. A városi és vármegyei megemlékezők közösen tisztelegtek a történelmi Magyarország emléke, valamint a határokon átívelő nemzeti egység előtt.

A Bem téri emlékműnél Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzatának képviseletében Bulcsu László alelnök helyezte el a megemlékezés koszorúját

hirek_categories: Események, rendezvények hirek_categories: Felhívás hirek_categories: Közérdekű közlemények hirek_categories: Önkormányzat hirek_categories: Választás post_categories: Események, rendezvények post_categories: Hírek
Megosztás: