“Pattanj és nyerj!” Hajdúnánáson
Június 17-én, Hajdúnánáson, a DÖK nap keretein belül egy vidám ügyességi állomásos, “Pattanj és nyerj!” programon vehettek részt a gyerekek.
A játékosok 1 perces feladatokban próbálhatták ki magukat, ahol nem csak a gyorsaság, hanem az ügyesség és csapatmunka is biztosította a DÖK napi feladatokhoz méltó aktív kikapcsolódást.
Köszönjük mindenkinek aki ellátogatott és eltöltött velünk pár nagyon aktív és jó hangulatú órát!
A programot Hajdú-Bihar Vármegye Önkormányzata konzorciumi partnereként a Sárréti Oktatási- és Kulturális Közösség valósította meg.
A projekt az Európai Unió támogatásával, a magyar állam társfinanszírozásával valósult meg.




