Sikeres záróvizsgát tettek az önkormányzati vezetőképző hallgatói
Az önkormányzatok fejlesztése és a szakmai tudás elmélyítése érdekében indított önkormányzati vezetőképző program újabb mérföldkőhöz érkezett: a résztvevők 2026. június 8-án sikeresen teljesítették záróvizsgáikat.
A képzés célja az volt, hogy a településvezetők számára naprakész ismereteket biztosítson a modern önkormányzati gazdálkodás, stratégiai tervezés és területfejlesztés területén.
A záróvizsga különösen emelkedett hangulatban zajlott, a vizsgabizottság munkájában ugyanis Pajna Zoltán, a MÖOSZ elnöke is részt vett.