Szabadidő, Sport és Egészségügyi Nap Tiszacsegén
2026. június 24-én a Hajdú-Bihar Vármegye és Debrecen Nyugdíjas Szervezeteinek Szövetsége szervezésében idén is megrendezték a hagyományos Szabadidő, Sport és Egészségügyi Napot a tiszacsegei Tisza-parti ligetben.
A rendezvényen Szeli Zoltán polgármester és Bulcsu László, a Hajdú-Bihar Vármegyei Önkormányzat alelnöke köszöntötte a megjelenteket.


