Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Szabadidő, Sport és Egészségügyi Nap Tiszacsegén 

2026. június 24-én a Hajdú-Bihar Vármegye és Debrecen Nyugdíjas Szervezeteinek Szövetsége szervezésében idén is megrendezték a hagyományos Szabadidő, Sport és Egészségügyi Napot a tiszacsegei Tisza-parti ligetben.

A rendezvényen Szeli Zoltán polgármester és Bulcsu László, a Hajdú-Bihar Vármegyei Önkormányzat alelnöke köszöntötte a megjelenteket.

hirek_categories: Események, rendezvények hirek_categories: Felhívás hirek_categories: Közérdekű közlemények hirek_categories: Önkormányzat hirek_categories: Választás post_categories: Események, rendezvények post_categories: Hírek
Megosztás: